The Way 2022/23

Duchovná obnova The Way pravidelne pozýva nových ľudí spoznať Boha osobným spôsobom. Tento rok sa uskutoční v termíne 23. – 24.11.2022 a bude určená špeciálne pre žiakov Piaristickej spojenej školy Františka Hanáka v Prievidzi.

Registrácia

Vyplnením tohto registračného formuláru sa záväzne prihlasuješ na duchovnú obnovu The Way 2022/23 v rámci Piaristickej spojenej školy Františka Hanáka v Prievidzi, ktorá sa uktuoční 23. - 24.11.2022. Všetky podstatné informácie dostaneš prostredníctvom edupage a tiež na svoj mail, ktorý zadáš v registrácii. Tešíme sa na spoločné stretnutie.


LEN MESTO nie celú adresu.

Typ registrácie

V nasledujúcich riadkoch vyplň informácie o tom, či si žiak Piaristickej školy (PSŠ FH) alebo externista. Či budeš na obnove ako účastník alebo budeš pomáhať s organizáciou a nakoniec do akej triedy chodíš.


Vyber, či sa obnovy zúčastňuješ alebo pomáhaš s organizáciou.
Ak nie si žiakom PSŠ FH, vyber možnosť "nie som žiak školy".

Ostatné informácie

Pre hladký priebeh podujatia a tvoj komfort potrebujeme už len posledné detaily.


Zaškrtnutím poľa a odoslaním formuláru vyjadrujem svoj dobrovoľný súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov v rozsahu meno a priezvisko, e-mailová adresa, mesto trvalého bydliska, rok narodenia, združeniu KALAZANS - Združenie detí a mládeže za účelom účasti na podujatí The Way. Svojím súhlasom tiež vyhlasujem, že sú mi známe moje práva pri spracúvaní osobných údajov v zmysle zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).